Зайди на свій акаунт "На урок" за паролем від учителя (згадайте, ми це робили на уроках інформатики, і у багатьох учнів є закладки на телефоні). Свої паролі ви всі записали у свої замітки, чи сфотографували. Коли зайшли, вгорі натисніть пункт "Тести" і введіть Код доступу до тесту
Для тих, хто забув як потрапити на свій акаунт "На урок" додаю покрокову інструкцію.
Якщо зайти не вдалося (або забули свій пароль), тоді переходите за посиланням join.naurok.ua і вводите код доступу до тесту, далі... обов’язково вказуєте прізвище та ім’я, далі … виконуєте тести.
Результати присилати не треба, вони мені будуть надходити автоматично.
Комп’ютери різняться за розмірами та можливостями. Існують суперкомп’ютери, дуже великі комп’ютери з тисячами з’єднаних мікропроцесорів, які можуть виконувати надскладні обчислення. Також є маленькі комп’ютери, вбудовані в авто, телевізори, стереосистеми, калькулятори та домашні прилади. Ці комп’ютери створені для виконання обмеженої кількості завдань.
Слово комп’ютер є похідним від англійського слова computer, яке перекладається як «обчислювач». Сучасні комп’ютери виконують безліч завдань, не пов’язаних безпосередньо з математикою.
Персональний комп’ютер, або ПК, — це комп’ютер, призначений для одночасного використання однією людиною.