Зразки характеристики учнів допоможуть класному керівнику 4, 9,11 класів. Характеристика учня обов'язково додається до особової справи учня. Тому дані зразки значно полегшать роботу педагогам.
Київський університет імені Бориса Грінченка пропонує нову інноваційну магістерську програму «Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі»
Завершення навчання за цією програмою дозволить працювати:
помічником директора професійного закладу освіти чи школи з проектування та розвитку відкритого освітнього електронного середовища;
консультантом керівника бізнес-компанії з питань електронного навчання співробітників новим навичкам;
фасилітатором і коучем з упровадження технологій Flipped class/перевернутий клас, blended learning/змішане навчання, case study тощо.
Навчаючись за новою інноваційною магістерською програмою Ви набудете компетентностей:
використання сервісів Веб 2.0 та Веб 3.0, сучасних мережних та мультимедіа технологій;
використання різних ІК-інструментів для сторітейлінгу, гейміфікації, формувального оцінювання, методу проектів, інтерактивного відео;
підбору «правильних» комп’ютерних пристроїв для дітей, підлітків та студентів;
проектування ІТ-інфраструктури навчального закладу;
вирішення питань електронного управління навчальним закладом;
використання систем електронного документообігу;
створення сучасних електронних курсів на платформі EdX та LMS Moodle;
оцінювання якості навчального курсу та підтримки позитивної мотивації до навчання на основі використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
А також сформуєте фундаментальні знання та практичні навички з таких дисциплін:
інтернетика та прикладні інформаційні технології в освіті;
управління ІТ-інфраструктурою освітньої установи;
інноваційні методи, технології та моніторинг якості електронного навчання;
проектування та експертиза інформаційного освітнього середовища;
проектний менеджмент.
Долучайтесь до нової інноваційної магістерської програми «Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі».
Київський університет імені Бориса Грінченка чекає на Вас!
Адреса Університету: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, каб. 116 (М. Мінська)
У березні 2018-го року фільм «Миргород, або Пошук склянки води», який зняв ісландський режисер Ейнар Тор, виборов Гран-прі міжнародного фестивалю документального кіно Global India International Film Festival за найкращу сценарну, режисерську та продюсерську роботу.
28-го червня о 12-й годині цей фільм презентують місцевим мешканцям в кінотеатрі «Візорія» у ТЦ «Мир». Також буде зустріч із авторами. Вхід вільний. Про це повідомили у Миргородській міськраді.
Даний фільм про життя невеликoго прoвінційного міста-курoрту Миргoрод в світлі глoбальних світoвих суспільних трансфoрмацій та у чaси війни на сході. Усе відбувається у 2015 році. Провідною темою фільму, яку розвинув Ейнар Торо за ідеєю відомoго пoлтавського пoета та художникa Олегa Мінгaльова, є тема вoди як фізичногo та езoтеричного явища та oдного з основних скарбів українськoї землі. Вoда як вічний кoд життя, універсaльний для цілoго світу, несе в сoбі ключ до фізичнoго та психoлогічного зцілення кoжного з нас, пoстійного oновлення й одвічнoго коловoроту явищ в прирoді. Під час ствoрення фільму Ейнару Тoру постійно дoпомагали Олег Мігнальов та йогo дружина Інна Мінгальова, переклaдач. Автoри фільму намагалися дoнести думку, що будь-якoї екoномічної кризи, скoрочення прирoдних ресурсів, зaбруднення довкілля та навали небезпечних хворoб можна уникнути, якщо прислухатися до того, що каже нам така неймовірна субстанція, як вода.
Нове століття принесло в наше життя багато новин. Якщо ще пару десятиліть тому вчитель конкурував за увагу учнів тільки з телебаченням і радіо, то зараз комп'ютери, мобільні телефони, mp3-плеєри, КПК та інші цифрові пристрої більше приваблюють учня
Нові цифрові пристрої стають усе більш мініатюрними, стають звичайним атрибутом сучасної молодої людини. Учні залюбки спілкуються з комп'ютером, а не з книгою.
Абревіатура STEM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). При цьому дані дисципліни вивчаються не окремо, як ми звикли, а у комплексі. Велике значення грає практичне застосування отриманих знань.
Спритність, винахідливість, кмітливість – усе це вміння вирішувати завдання різними нетривіальними способами, використовуючи при цьому своє творче мислення