ІНФОРМАТИКА і не тільки... 

***

  • КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ
  • Інструктаж БЖД
  • Комп’ютер і здоров’я
  • Статистика


    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Методичний кейс

    Головна » Статті » Методичний кейс » Сучасні технології, методи, прийоми. Інструменти

    Цифрові сходинки до множення: як перетворити таблицю множення на захопливу гру

    Цифрові сходинки до множення: як перетворити таблицю множення на захопливу гру

    Дистанційне навчання – неабиякий виклик для українських педагогів. І не лише тому, що кожний урок – «відкритий» і на нього в будь-який момент можуть завітати батьки та адміністрація, а й тому, що це вимагає від вчителя не лише педагогічних і методичних, а також цифрових компетенцій.

    Щодо останнього – сьогодні існує безліч інформації й інтерактивних онлайн-ресурсів, за допомогою яких ваш урок перетвориться на сучасний і цікавий захід.


    Сьогодні детально зупинимось на інтерактивних тренажерах та іграх для вивчення та повторення таблиці множення на онлайн-уроках.
    ☑ Перше місце у списку посідають гейміфіковані платформи. До прикладу, Розумникиhttps://learning.uahttps://www.matific.com , Вивчаю не чекаю надають безліч різноманітних і цікавих ігор на засвоєння таблиці множення. Авторські ігри Самоучка також допоможуть у створенні цікавого уроку.

    ☑ За допомогою конструкторів завдань (таких як https://wordwall.net , https://learningapps.org та https://www.liveworksheets.com ) можна відшукати або самостійно створити безліч інтерактиву за вказаною темою на будь-який колір і смак.

    ☑ Багато інтерактивних тренажерів на множення і ділення можна знайти на Educ

    ☑ Електронний помічник вчителя – ще один цікавий онлайн-інструмент, де є інтерактивні тренажери на множення і ділення. Перед початком роботи з тренажером необхідно встановити таймер. Перевагою є великі цифри.

    ☑ Розвиваючі посібники на множення і ділення представлені на сайті Розвиток дитини у вигляді практичних завдань онлайн.

    ☑ Інструмент для практики множення та ділення з вражаючими вправами та іграми на Mozaik education. Потрібна реєстрація.

    ☑ У безкоштовному пакеті сайту alaba трапляються ігри на дії множення і ділення - https://alaba.op.ua/igri/diyi-mnozhennya-ta-dilennya

    ☑ Інтерактивні завдання на множення і ділення допоможуть школярам закріпити отримані навички. Необхідно перетягувати потрібні для відповіді цифри на свої місця. По закінченню гри можна побачити свої результати з кількістю правильних відповідей і кількістю спроб.

    ☑ Онлайн-тренажери переведення додавання у множення та безліч різноманітних онлайн-тренажерів на множення і ділення - https://novatika.org/uk/3-klas/

    ☑ Гра «Магічне множення» підійде учням, що вже мають навички множення. Щоб знайти правильно відповідь, потрібно рухатися по ігровій зоні і встигнути відповісти до того, як спрацює таймер. Кожний раз, коли відповідь правильна, чарівник вимовляє магічне заклинання і перетворюється на скарб.

    ☑ Флеш-картки множення гарно підходять для демонстрації множення цілому класу. З допомогою цієї гри процес можна унаочнити – в грі надається наочне уявлення, які учні можуть використовувати для підрахунку відповіді.

    ☑ Робота з інтерактивною таблицею «Встав число» допоможе запам’ятати таблицю множення. Необхідно перетягувати числа так, щоб відповідь була правильною. Якщо таблиця заповнена правильно – на цифрових кнопках вгорі з’явиться зелена галочка. Крім того, робота з таблицею допомагає учням побачити закономірність множення.

    ☑ Рівняння на множення і ділення покращують знання таблиці множення. В процесі гри з пропущеними числами учні добирають потрібний дільник або множник і тренують свої математичні навички.

    ☑ Важливим засобом наочності в процесі вивчення математики є таблиці. Інтерактивна таблиця множення та Пошук скарбів множення стане незамінним помічником в процесі вивчення цієї теми.

    ☑ Ігри «Стрибаючі пінгвіни» , «Використовуй множення»«Математичні монстри»«Музичні інструменти»«Морські змагання»«Космічні перегони» та багато інших перетворюють нудне вивчення таблиці множення на веселі пригоди.

    ☑ Вчити табличку множення за допомогою кубиків? Можливо і потрібно! Це можна робити декількома способами. Найпростіший – підкидання кубиків онлайн. Кількість та вигляд кубиків можна обирати самостійно відповідно до мети уроку.

    Інший спосіб унаочнити принцип множення за допомогою кубиків – гра «Захоплення земель». Для неї необхідно вивести на екран поле в клітинку. Підкидаючи кубики по черзі, два гравця перемножають числа, що випали на кубиках, та за допомогою коментарів зафарбовують відповідну кількість клітинок. Перемагає той гравець, що зафарбував більшу кількість клітинок.


    Не менш цікавими є ігрові поля «Хрестики-нулики» та «Веселе множення» (з сайту "Розвиток дитини"), а також інші, подібні до них. В основі останнього також використовується принцип підкидання кубику та зафарбовування клітинок з відповідями.

    Всі розглянуті онлайн- інструменти додають елементи гри до процесу вивчення таблиці множення та перетворюють процес навчання на захопливу гру, тому можуть бути корисними під час онлайн-уроків.

    Категорія: Сучасні технології, методи, прийоми. Інструменти | Додав: SvetlanaCh (02.11.2024)
    Переглядів: 10 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    avatar

    Категорії розділу

    Тести / Загадки / Перевір себе / Логіка [236]
    Актуально / Нові підручники [73]
    Олімпіади [4]
    Поурочне планування [16]
    Рефлексія [7]
    Інклюзія / Психологія / Педагогіка [190]
    Методичні рекомендації [61]
    http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/metoduchni.html
    Календарне планування, програми та Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів [32]
    НУШ [31]
    Астрономія МЕТОДИКИ [6]
    Інформатика МЕТОДИКИ [21]
    Кабінет інформатики [17]
    Як формувати у учнів ключові та ІКТ-компетентності? [47]
    Сучасні технології, методи, прийоми. Інструменти [296]
    Інструментальна цифрова дидактика [19]
    Хмарні технології в освіті [90]
    Сервіси Wеb 2.0. та хмарні технології як моделювальне середовище освітнього підпростору вчителів [59]
    Сервіси Wеb 2.0. та хмарні технології як моделювальне середовище освітнього підпростору вчителів
    Сервіси та послуги Google [19]
    Крім основного свого бізнесу — звичайного пошуку, Google пропонує ряд сервісів та послуг для різних потреб.
    Сайт вчителя [18]
    Змішане навчання [8]
    Перевернуте навчання [15]
    Кейс-метод навчання [13]
    Ігрова педагогіка [31]
    Веб-квести [14]
    Створення навчальних інтерактивних мультимедійних ігрових вправ [4]
    Брейн-ринг [5]
    Онлайн-освіта [7]
    Освіта за допомогою відео [26]
    STEM-освіта [15]
    Абревіатура STEM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). При цьому дані дисципліни вивчаються не окремо, як ми звикли, а у комплексі. Велике значення грає практичне застосування отриманих знань.
    Проектний метод навчання [99]
    Інтегроване навчання [20]
    ІНТЕГРОВАНІ УРОКИ інформатики: сутність, ефективність, методика [32]
    http://svch.ucoz.com/publ/0-0-0-1578-13
    Бінарні уроки [6]
    Як працює мозок? [114]
    Мотивація [10]
    Мотивація. Спонукання до дії. Причини, за яких ми докладаємо зусиль, долаємо труднощі, прагнемо до того, що нас приваблює. Про мотивацію
    Розвиток критичного мислення [12]
    Розвиваємо креативність та критичне мислення [31]
    Тематичні тижні та декади [7]
    Україна - рідний край [1]
    Творчість [2]
    Спритність, винахідливість, кмітливість – усе це вміння вирішувати завдання різними нетривіальними способами, використовуючи при цьому своє творче мислення

    Вхід на сайт

    Пошук

    СПІВПРАЦЯ

  • МОН України
  • Міська Рада м.Миргород
  • ПОІППО
  • Міськво м.Миргород
  • Телестудія МИРГОРОД
  • Шкільний канал YouTube
  • E-mail та сайти вчителів
  • ЗОШ №7