https://www.facebook.com/tvseriesmaliok/videos/559304681633670/?__tn__=-R
Хтось мріє стати струнким і пластичним, хтось показати свої вміння, або просто висловити емоції, почуття в дію. Є швидкі шляхи до щастя, і танець — один з них. Під час заняття танцями в організмі людини підвищується рівень ендорфінів - природного болезаспокійливого, і ми почуваємось краще та щасливіше. Не забуваймо і про гарний вплив танців на наш фізичний розвиток. А це й тренування м’язів, формування правильної постави, підвищення витривалості, регулювання ваги, поліпшення координації, роботи мозку та безліч інших корисних речей.
В кінці 18 століття видатний танцівник і хореограф француз Жан Жорж Новерр, якого в світі називають «батьком сучасного балету», узагальнив весь досвід в області хореографії. Він вивів у балеті два напрямки - героїчний балет і балет-трагедія, і зробив його окремим, самостійним видом мистецтва. Саме його день народження 29 квітня було визнано Міжнародним днем танцю. Головна ідея цього свята — об'єднання всіх танцювальних напрямків, як єдиної форми мистецтва. День танцю покликаний згуртувати людей в ім'я дружби і миру, дозволяючи їм говорити однією мовою — мовою танцю.
Цікаво, що український народний танець гопак – не зовсім танець. А справжній вид спорту. В давнину, коли до Хортиці потрапляли молоді парубки, їх навчали не лише читати та писати, а й танцювати гопака. Під час танцю майбутні воїни відпрацьовували основні бойові елементи — блискавичну швидкість, потужні удари рук і ніг, сталеву стійку й тактику. Завдяки чому, дуже швидко перетворювалися на справжніх козаків, бо виконувати такі рухи без натренованого тіла було неможливо. Тому наш гопак — це замасковане під танець бойове мистецтво. Також до відомих бойових танців належать бразильська капоейра, японський танок кебу, танок народу маорі хака, грузинський хорумі.
Обов'язково танцюйте, коли є бажання. Будьте здорові та щасливі!
#Просто_про_складне