Наші предки вважали, що голос народжується у серці й уже звідти долинає до наших вух. Саме голос використовували у найдавніших ритуалах, щоб задобрити богів і зупинити біду. Здавалося б, проста комбінація повітря і гортані, але звідки в ній така магічна сила впливу?
Ідея, відзначати свято, з'явилася в кінці 1990-х років, присвячена феномену людського голосу і його ролі в житті людей. #Підказкологія допоможе вам знайти цікавинки про голос.
ПІДКАЗОЧКА ПІЗНАВАЛЬНА. Голос - основний інструмент як для семантичної, так і для емоційної комунікації і тому має безпосереднє відношення до слухового сприйняття, психології, неврології, мовознавства та фонетики. Це важливий інструмент не тільки в освіті, а й у повсякденній роботі близько 30% всього працюючого населення.
ПІДКАЗОЧКА ОЗДОРОВЧА. Якщо у вас болить горло і ви намагаєтеся говорити пошепки, аби поберегтися, то знайте: це не дуже вдала ідея. І річ знову у вразливості наших голосових зв’язок, для яких шепіт — важка наднормова робота, а не релакс під час вікенду. Тому якщо справді хочете потурбуватися про себе, або мовчіть, або розмовляйте більш спокійним тихим голосом.
ПІДКАЗОЧКА ПРАКТИЧНА. Які вправи потрібно робити, аби ваш голос став чітким? Робота з голосом поділяється на чотири етапи:
- Робота з тілом, тобто його розслаблення.
- Дихання.
- Артикуляція.
- Звукоряди та скоромовки.
Науковці довели, що всі люди народжуються з прекрасним природним голосом – немає в когось поганого чи негарного. Тому, друзі, @МаліОК радить сьогодні полюбити свій голос і з цікавістю завчити кілька скоромовок.
https://www.facebook.com/tvseriesmaliok/posts/4027057677353313