ІНФОРМАТИКА і не тільки... 

***

  • КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ
  • Інструктаж БЖД
  • Комп’ютер і здоров’я
  • Статистика


    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Каталог сайтів

    Головна » Каталог сайтів » Кіно / Мультики

    У категорії сайтів: 17
    Показано сайтів: 1-17

    Сортувати за: Рейтингу

    Подборка популярных профессиональных программ, мобильных приложений и онлайн-сервисов для работы со стоп-моушеном и рисованной анимацией.

    TVKINORADIO.RU 7 программ для создания анимации

    Подборка популярных профессиональных программ, мобильных приложений и онлайн-сервисов для работы со стоп-моушеном и рисованной анимацией

    Кіно / Мультики | Переходів: 118 | Додав: *** | Дата: 23.09.2018

    Кіно / Мультики | Переходів: 132 | Додав: https://umbest.ru/15-filmov-snyatyh | Дата: 19.09.2018

    Кіно / Мультики | Переходів: 110 | Додав: *** | Дата: 28.08.2018

    Кіно / Мультики | Переходів: 208 | Додав: https://www.youtube.com/watch?v=kPw | Дата: 20.05.2018

    Кіно / Мультики | Переходів: 1239 | Додав: https://chips-journal.ru/reviews/30 | Дата: 12.05.2018

    Я не понимаю, что такое 3D и как оно работает. Об этом пишут много, но чёткого объяснения я не нашла. Объясните, пожалуйста, в вашем журнале. Хочется знать о бытовых вещах, которыми нам, может быть, придётся пользоваться в ближайшем будущем.

     

    Формирование объёмного изображения в мозге.

    Формирование объёмного изображения в мозге.

    Анимация двухсотрублёвой купюры Банка РФ.

    Анимация двухсотрублёвой купюры Банка РФ.

    Открыть в полном размере

    С уважением ваш верный читатель в третьем поколении Елизавета Феоктистова.


    Подробнее см.: https://nkj.ru/archive/articles/33488/ (Наука и жизнь, 3D, VR и AR)

    Название технологии «3D» возникло от английского 3 dimensions — три размерности, или трёхмерное пространство. Геометрическая модель нашего повседневного мира имеет три измерения: длину, ширину и высоту. Человек способен визуально воспринимать окружающий мир «объёмно», в трёх измерениях, за счёт бинокулярного зрения и эффекта параллакса (то есть за счёт того, что каждый глаз видит предметы под своим углом). Эта способность называется «восприятие глубины пространства».

    Восприятие глубины можно сымитировать. Для этого создают синхронную картинку — «стереопару» из двух разных изображений, предназначенных для раздельного наблюдения правым и левым глазом. Делается это с помощью двух камер, объективы которых расположены на расстоянии, равном или большем, чем расстояние между глазами взрослого человека. При просмотре картинки каждый глаз зрителя видит только ту часть стереопары, которая предназначена для одного «своего» глаза, а зрительная зона коры головного мозга «собирает» изображение из двух независимых источников в единое целое уже с эффектом «объёма».

    3D широко используется в кинематографе с 1950-х годов и в бытовых телевизорах с 2010-х. Технологически подходы, используемые в кино и телевизорах, отличаются, но суть остаётся одинаковой. Необходимо донести две разные картинки, предназначенные для правого и левого глаза зрителя одновременно, и так, чтобы они не смешались. Методов решения этой задачи существует несколько, в основном они реализуются с помощью специально подготовленной картинки и особых очков для зрителя.

    Анаглифический метод, когда изображение, предназначенное для левого глаза, кодируется красным цветом, а для правого — синим. Зритель надевает очки с красным и синим светофильтрами и видит объёмное изображение. Этот метод раньше использовался в кинотеатрах, но в настоящее время почти не применяется.

    Затворный метод запатентован ещё в 1858 году. Зрителю попеременно демонстрируют изображения, предназначенные для левого и правого глаза. Одновременно со сменой картинки происходит синхронное затемнение соответствующего стекла в очках. Поскольку зрению человека присуща инерция восприятия, а изображения транслируются быстро, возникает иллюзия объёмного 3D-изображения. Эта технология широко применялась в телевизорах Samsung 2011—2013 годов выпуска.

    Поляризационный метод, когда изображения для правого и левого глаза пропущены через поляризационные фильтры, а зритель использует очки с соответствующими стёклами-анализаторами. Каждый глаз видит свою картинку, а суммарное изображение кажется объёмным. Этот вид 3D применялся в телевизорах многих производителей с 2012 года и продолжает использоваться.

    В настоящее время телевизоры с поддержкой 3D перестали пользоваться спросом, и реализацию этой технологии проще всего оценить с помощью смартфона. Чтобы попробовать 3D на смартфоне, потребуется дополнительное устройство: очки виртуальной реальности. Они представляют собой полностью пассивное устройство, единственный компонент которого — линзы для глаз. Корпус очков можно сделать даже из картона (развёртку этого чудо-устройства для самостоятельного изготовления можно найти в интернете

    Кроме очков понадобятся смартфон и специальное приложение для просмотра. В принципе, видео-ролики в формате 3D для смартфона есть даже в YouTube. Поэтому самый простой путь — найти в YouTube видеоматериал в 3D, запустить его воспроизведение и вставить смартфон в очки. Больше никаких действий от пользователя не потребуется.

    Вторая технология, с которой можно экспериментировать с помощью тех же очков, — это VR (англ. Virtual Reality — виртуальная реальность). Полноценная виртуальная реальность подразумевает искусственный мир, созданный с помощью компьютерной модели и полностью замещающий все каналы восприятия человека: зрение, слух, обоняние, осязание (вкус пока что под вопросом). Пока не существует стопроцентной реализации виртуальной реальности. На смартфоне можно получить доступ к упрощённой версии VR, в которой задействованы видеоролики, созданные с помощью специальной 360о-видеокамеры и гиродатчика телефона.

    .............................

    Подробнее см.: https://nkj.ru/archive/articles/33488/ (Наука и жизнь, 3D, VR и AR)

    Кіно / Мультики | Переходів: 213 | Додав: https://nkj.ru/archive/articles/334 | Дата: 01.05.2018

    Дуже важливо навчити дитину з самого дитинства не засуджувати інших і не боятися «особливих» дітей, вміти співчувати, бути толерантними. Поговорити з малюком про важливе допоможуть добрі мультфільми, в яких закладена глибока ідея.

    Ці короткометражні анімаційні фільми варто подивитись кожній людині, не залежно від її віку, національності і життєвої позиції. Зміст кожного мультика потрібно усвідомити і просто зробити для себе висновки.

    «ПОДАРУНОК»

    2015, Німеччина

    Зворушлива історія про дружбу, об’єднану спільним болем. За 4 хвилини ви зміните своє ставлення не лише до свого життя, але й навчитесь розуміти чужу, особливу історію.

    Короткометражка «Подарунок» (The Present) зібрала близько 50 нагород і була показана на більш ніж 180 фестивалях, після чого її творець, німецький мультиплікатор Якоб Фрей, виклав фільм у відкритий доступ.

    Автор прокоментував:

    Тепер, коли наша успішна фестивальна подорож добігла до кінця, ми вирішили, що настав час поділитися нашою роботою з усім світом.

    Кіно / Мультики | Переходів: 212 | Додав: http://www.tutkatamka.com.ua/nathne | Дата: 15.02.2018

    Кіно / Мультики | Переходів: 287 | Додав: https://tvkinoradio.ru/article/arti | Дата: 02.02.2018

    Усі ми любимо таке безглузде і в цей же час нереально захоплююче часопроведення, як перегляд серіалів. Але бувають такі екземпляри цього кіножанру, час з якими зовсім не пройде даремно.

    Пропонуємо вам список із 10 відомих наукових циклів, які розкажуть про великий і загадковий світ, у якому ми живемо.

    Таємниці душі : Архетип . Невроз . Лібідо.
    (2011-2013)

    16899915-068f23ebeedd498ca1ee4e61b82b8b7e-1472631085-650-6505537b8d-1472709023

    Цей документальний цикл з 18 серій присвячений відомим вченим, які працювали в області психоаналізу, а такоже з божевільним геніям та просто феноменами психіатрії. У серіалі показані цікаві пояснення таємниць людської душі і ключі до людської психіки. До прикладу, ви можете дізнатися розгадки таких явищ, як 24 особистості Біллі Міллігана, паралельних світів і сновидінь, а також подивитися найцікавіші психологічні експерименти в історії людства.

    Мозок. Таємниці свідомості
    The Brain. A Secret History (2010)

     

    Кіно / Мультики | Переходів: 305 | Додав: http://coma.in.ua/10614?utm_source= | Дата: 18.01.2018

    К списку лучших мультиков всех времён и народов, который составлен по оценкам международных рейтингов, добавляем ещё один. Пользователи российского сервиса «КиноПоиск»тоже любят ставить оценки — по шкале от 1 до 10 баллов. Вот 25 мультфильмов, которые полюбились им больше всего

    Кіно / Мультики | Переходів: 3149 | Додав: https://mel.fm/chto_posmotret/38095 | Дата: 25.10.2017

    Навесні 2017 року набрав чинності Закон "Про державну підтримку кінематографії в Україні". Згідно з ним, представники вітчизняної кіноіндустрії зможуть отримати вагоме державне фінансування.

    Його розмір залежатиме від категорії продукції, яку вони створюватимуть. Така підтримка покликана дати відчутний поштовх збільшенню кількості та якості фільмів українського виробництва.

    Уже зараз вітчизняний кінематограф може похвалитися новими помітними досягненнями.

    Так, стрічка "Рівень чорного" цього року претендуватиме на премію "Оскар" в номінації "Найкращий фільм іноземною мовою".

    Окрім того, Україна вперше представляє власний стенд на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, котрий стартував 7 вересня. Також в рамках заходу відбуваються Дні українського кіно.

    Цікаво, що участь нашої країни в фестивалі (організаційні витрати) коштувала 450 тис. грн. Саме на таку суму Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) в кінці серпня провело відповідну закупівлю.

    Кадр із фільму "Ріень чорного" Валентина Васяновича

    Згідно з даними Системи публічних електронних закупівель ProZorro, зібраними експертами торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua, Держкіно протягом останнього року (вересень 2016 – вересень 2017 рр.) провело 66 закупівель, загальна вартість яких склала понад 520 млн грн. При чому договори були підписані з 43 постачальниками. Всі закупівлі проходили за переговорною процедурою*.

    Зокрема агентство закуповувало послуги з організації та проведення ХІV Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини "Docudays UA" (за майже 300 тис.), послуги з організації Українського павільйону в рамках 70-го Міжнародного кінофестивалю в Каннах (за 300 тис.), послуги з організації та проведення Одеського міжнародного кінофестивалю з 14 по 22 липня 2017 (за 1 млн грн).

    Однак найчастіше Держкіно закуповувало створення фільмів – у вигляді держзамовлення чи фінансової підтримки стрічок.

    Перший варіант гарантує до 100% відшкодування на їхнє виробництво. Під держзамовлення потрапляє створення документальних, просвітницьких, анімаційних фільмів, фільмів для дитячої аудиторії (з урахуванням художньої та культурної значущості), авторських фільмів та фільмів-дебютів.

    Другий варіант – фінансова підтримка – гарантує надання субсидії у розмірі не більше 80% від вартості стрічок. Він поширюється на всі інші категорії фільмів. Тут також проводиться офіційна закупівля, в якій вказано, що кошти будуть виділені саме як фінансова підтримка.

    Найдорожчі фільми за держзамовленням

    Найдорожчим фільмом, виробництво якого підтримало Держкіно, виявилася стрічка "Гав-Рик". Сума, яку на це витратило агентство – 38 млн грн. Зйомками буде займатися компанія "Пронто Фільм".

    Проект "Гав-Рик" став переможцем 8-го конкурсного відбору Держкіно, за що Держкіно надало виробникам 90% від необхідних коштів. Це буде повнометражний фільм для дітей з елементами фантастики.

    А от компанія "Анімаград" отримала від Держкіно 24,5 млн грн на створення анімаційної стрічки в форматі 3D з назвою "Мавка. Лісова пісня".

    Глядачі зможуть побачити мультфільм аж у 2019 році, але вже після презентації тизеру про нього заговорили не лише в нашій країні, а й у світі.

    Кадр із фільму "Мавка. Лісова пісня"

    "Анімаград" отримав держзамовлення ще на одну анімаційну картину – "Викрадена принцеса". Держкіно виділило компанії 19,5 млн грн.

    У мультфільмі, події якого відбуватимуться у давньому Києві, йтиметься про двох закоханих – принцесу та вуличного актора. Їхні пригоди глядачі зможуть побачити в кіно в березні 2018 року.

    Фільми з найбільшою фінансовою підтримкою від Держкіно

    30 млн грн – саме таку, найбільшу серед інших, фінансову підтримку надало Держкіно компанії  "Студія Кінороб", яка взялась за зйомки стрічки "Захар Беркут". Зазначимо, що ця сума – трохи більша за третину від загальної вартості виробництва фільму, яка становить 75 млн грн. Зйомки стартують 2018 року.

    Компанія "Гуд Монінг Дістрібьюшн" отримала від держави 26 млн грн фінансової підтримки. Це рівно половина коштів, необхідних на створення історичної драми "Крути 1918. Захист" вартістю 52 млн грн.

    Команда планує завершити виробництво фільму у травні 2018 року – тобто до 100-ї річниці сумнозвісного бою за участі студентів.

    Леонід Перфецький "Бій під Крутами", акварель

    Трохи менше – 24 млн грн – але також 50% від повної вартості Держкіно надало "Кінокомпанії Гагарін Медіа" на створення мюзиклу "Гуцулка Ксеня". Як стверджує режисер стрічки, "це буде не етнографічний фільм, а модернова мелодрама в стилі українського танго".

    ЧИТАЙ ТАКОЖ:

    Валентин Васянович: Когда снимаешь фильм без денег – ты свободен

    Вийшов тизер мультфільму "Мавка" із піснею "ДахаБрахи"

    6 фильмов августа: "Темная башня", "Уровень черного" и "Червоный"

    10 наиболее интересных украинских фильмов Одесского кинофестиваля

    Дія розгортатиметься у карпатському селі. За основу взяте лібрето з однойменної оперети українського композитора Ярослава Барнича.

    Загалом, значна кількість фільмів за державний кошт або розповідають про знакові історичні події в нашій країні, або знайомлять глядачів з нашою культурою та мистецьким спадком.

    Ще частина демонструє готовність українських кіновиробників бути на сучасній хвилі і створювати конкурентний продукт у світовій кіноіндустрії.

    *Згідно із Закону України "Про публічні закупівлі", переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.

    Олена Парфенюк, керівник департаменту розвитку державних закупівель торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua

    Кіно / Мультики | Переходів: 192 | Додав: http://life.pravda.com.ua/culture/2 | Дата: 24.09.2017

    Кіно / Мультики | Переходів: 215 | Додав: https://www.facebook.com/ezopage/?h | Дата: 09.08.2017

    Дитяча жорстокість і агресивність відома всім, а багатьом і не з чуток. Дитячі проблеми бувають куди складнішими, ніж здатні зрозуміти дорослі. Не згодні? Тоді ось вам наша відповідь: short – 7 фільмів про шкільне життя.

     

    «ТРЕНЕР КАРТЕР»

    Фільм про спортсменів, які завдяки успіхам у спорті вважають себе «пупами землі». Їх не цікавить навчання, вони впевнені у власній геніальності. Однак все змінюється в той момент, коли їх команду починає тренувати Кен Картер. Конфлікт, з якого кожен винесе свій урок… 

    1

    «КЛАС»

    Фільм не для вразливих. Підліткова жорстокість у її максимальному прояві. До чого можна довести людей, якщо принижувати їх гідність та в якийсь момент справді «перегнути палицю»? А коли стається трагедія, вже не важливо, хто винен, та і просити пробачення більше нікому... Кінострічка ще довго "не відпускатиме" вас після перегляду, залишаючи неоднозначний післясмак. 

    0

    «УЧИТЕЛЬ НА ЗАМІНУ»

    Викладач Генрі Барт тимчасово заміняє вчителя з англійської мови та літератури в «неблагополучній» школі. Генрі веде щоденник, у якому розповідає про нерозуміння, з якими йому доводиться стикатися щодня. Однак лише він розуміє, що жорстокість, цинізм та грубість його учнів насправді є криком про допомогу...

    0

    «ЕКСПЕРИМЕНТ 2: ХВИЛЯ»

    Фільм розповідає про реальний соціальний експеримент вчителя історії Рона Джонсона в одній зі шкіл у Каліфорнії. Він показав, що відтворити порядок нацистської Німеччини – насправді реально. Все почалося як «гра», проте невдовзі вона виходить з-під контролю і доводить, що уроки історії ми так і не пройшли...

    0

     

    «ІМПЕРАТОРСЬКИЙ КЛУБ»

    Картина про мораль, честь і дружбу між студентами і викладачем. Учитель історії Вільям ХАНДЕРТ відкриває для себе незвичайного студента Седріка БЕЛА, який вражає своєю поведінкою. Вони стають друзями, і Вільям робить великі ставки на майбутнє Седріка, але з часом стає зрозуміло, що це було шахрайство, і не більше.

    0

    «ГЕОГРАФ ГЛОБУС ПРОПИВ»

    Фільм наскільки простий, настільки і геніальний. У цьому фільмі немає вражаючої історії головного героя. Він звичайнісінька людина, яка любить випити і через це стикається з купою труднощів. Якось він їх долає, і йде туди, куди веде його доля. Фільм показує головного героя максимально простим персонажем, який просто живе.

    0

    «УСІ ПОМРУТЬ, А Я ЗАЛИШУСЬ»

    Гострий та викривальний фільм про те, що «мало б залишитися за кадром». Розбещені підлітки, для яких батьки та вчителі перестали бути авторитетами. Історія трьох подруг, які бунтують, маніпулюють, обманюють та хочуть довести щось самим собі та світу. Нічого доброго з такої історії вийти не може, тому що це не казка, а реальне життя..



    Детальніше: http://short.media/education/shrt7-films-about-school © short.media

    Кіно / Мультики | Переходів: 127 | Додав: http://short.media/education/shrt7- | Дата: 07.08.2017

    Історії про вчителів, школу та учнів, які викликають цілу палітру емоцій. І хай що там кажуть про художній вимисел, але кінематограф – один із найкращих «митців», які майстерно змальовують життя. Інколи надто натуралістично, іноді навмисне-мінорно, а ще... по-доброму позитивно. Кінострічки на будь-який смак...

    ОСТАННІЙ УРОК

    Драма (Франція, Бельгія), 2008

    Історія про вчительку, яка опинилася на грані нервового зриву через постійні знущання та зневагу учнів. Що з цього вийшло та які можуть бути наслідки? Що це – конфлікт поколінь, культур чи повне руйнування колишніх ідеалів взаємоповаги? Дивіться у фільмі «Останній урок».

    0

    ШАНОВНА ОЛЕНО СЕРГІЇВНО

    Драма, СРСР, 1988

    Кінострічка геніального Ельдара РЯЗАНОВА не «відпускає» й досі, попри те, що пройшло майже 30 років з моменту її виходу в світ. Усі, хто дивився цей фільм, чесно зізнаються, що ставали то на бік учительки, то повністю розуміли мотиви учнів. А що думаєте ви?

    0

    ПУБЛІКАЦІЯ

    Драма, 1988

    Учителька потрапляє до лікарні через сердечний напад. Вона славиться своєю принциповістю та справедливістю, вона з тих, хто «не ставить оцінки, кому потрібно». Причина трагедії – публікація у газеті, в якій її обливають брудом. Хто стане на її захист? Чи переможе справедливість? Ситуація, яка розкриває, хто насправді друг, а хто ворог...Дивіться фільм.

     

    0

    ТА, ЩО СТВОРИЛА ДИВО

    США, 1962

    Фільм про Хелен КЕЛЛЕР – відому сліпо-глуху письменницю, лінгвіста, перша, хто з такою хворобою отримала освіту в Гарварді. Історія про її непрості дитячі роки та взаємини з учителькою, яка колись і сама пережила напівсліпоту та вчить дитину розуміти та пізнавати світ. 

    0

    ПІСНЯ ДЛЯ ВИГНАНЦЯ (ІЗГОЯ)

    Данія, Великобританія, 2003

    1939 рік. В ірландську католицьку школу приходить новий учитель Уільям ФРАНКЛІН.Оскільки він не є служителем церкви, до нього ставляться вкрай недружньо. У школі панують дуже суворі порядки (муштра), багато жорстких сцен. Учитель вирішує кинути виклик системі і починає учити вихованців по-іншому, змінюючи їх самих.

     

    0

    ПОСМІШКА МОНИ ЛІЗИ

    США, 2003

    Ен УОТСОН, вчорашня випускниця Берклі, приїжджає у жіночий коледж, щоб викладати історію мистецтв. Їй доводиться зіштовхнутися з закоренілими патріархальними поглядами і стереотипами. Ен веде свою боротьбу за рівноправ'я чоловіків і жінок та впливає на життя й погляди своїх студенток.

    0

    ПИСЬМЕННИКИ СВОБОДИ

    Німеччина, США, 2006

    Історія про вчительку англійської мови Ерін ГРУЕЛ і її взаємини з класом «складних» підлітків. Цей клас вважають безнадійним, а дітей не поважають, не слухають і не сприймають всерйоз.

     

    Дивися також 7 фільмів про школу, як вона є



    Детальніше: http://short.media/education/7-filmiv-pro-vchiteliv-iaki-zmushuiut-zamislitisia © short.media

    Кіно / Мультики | Переходів: 128 | Додав: http://short.media/education/7-film | Дата: 07.08.2017

    Стали відомі переможці Одеського кінофестивалю. Фото: officiel-online.com

    В оперному театрі Одеси відбулась церемонія закриття восьмого міжнародного кінофестивалю, на якій вручили призи кращим фільмам у конкурсних програмах. Захід проходив з 14 по 22 липня. Цьогоріч одеський фестиваль кіно побив усі попередні рекорди – було подано 911 заявок з 81 країни, а 265 фільмів брали участь в Національному конкурсі. На фестивалі показали 48 українських картин.

    Гран-прі кінофестивалю отримав фільм Джесіки Вудворт і Петера Бросенса “Король бельгійців”.

    Кращим повнометражним українським фільмом в нацконкурсі став “Dixie Land” Романа Бондарчука.

    А серед усіх країн кращим повнометражним фільмом визнали картину Валентина Васяновича “Рівень чорного”.

    У міжнародному конкурсі найкращою назвали іспанську стрічка “Літо 1993” режисера Карли Сімоне.

    Спеціальну нагороду журі міжнародного конкурсу отримав фільм режисера з Китаю Цзьюнь Гень за роботу “Вільно і легко”.

    Нагороду за кращу акторську роботу і дві тисячі євро отримали актриси Ія Шугашвілі і Цися Квамсашвілі, який зіграв у фільмі “Моя щаслива сім’я”.

    “Золотий Дюк” за внесок у розвиток кіномистецтва отримали режисер Агнешка Голланд та актриса Ізабель Юппер.

    Кіно / Мультики | Переходів: 172 | Додав: https://uain.press/films/staly-vido | Дата: 25.07.2017

    Вхід на сайт

    Пошук

    СПІВПРАЦЯ

  • МОН України
  • Міська Рада м.Миргород
  • ПОІППО
  • Міськво м.Миргород
  • Телестудія МИРГОРОД
  • Шкільний канал YouTube
  • E-mail та сайти вчителів
  • ЗОШ №7