ІНФОРМАТИКА і не тільки... 

***

  • КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ
  • Інструктаж БЖД
  • Комп’ютер і здоров’я
  • Статистика


    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Методичний кейс

    Головна » Статті » Інформатика 2 - 11 клас УРОКИ » 2017-2018 н.р.

    Перепідготовка та підвищення пенсій – що ще чекає учителів?

    Про перепідготовку вчителів молодших класів, якою буде пенсія педагогів у випадку проведення пенсійної реформи та чого чекає від українських освітян суспільство розповіла Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ.

    Детальніше: http://short.media/education/perepidgotovka-ta-pidvishchennia-pensiyi-shcho-shche-chekaie-uchiteliv © short.media

     

    ПЕРЕПІДГОТОВКА

    «До 1 вересня 2018 планується перепідготувати 22 тис. вчителів 1-х класів. Звичайно, це буде короткотривала підготовка. Це не буде такий курс, який проходять вчителі раз у 5 років. Ми робимо таку перепідготовку у так званий змішаний спосіб. Ми зробимо дистанційний курс для вчителів, який буде їх підтримувати».

     

    У регіонах зможуть скористатися цим курсом?

    «Так. Мусять бути здатні. Ми не можемо вчити дітей так, як вчили 20 років тому. Ми мотивуватимемо вчителів учитися, для цього дамо їм доступ. Кожна школа буде зобов’язана організувати доступ вчителя до інтернету (це відповідальність школи) , щоб вони могли працювати з дистанційними  курсами. Крім того, цей курс буде доступним також офлайн».

     

    ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

    «Зараз учителі можуть його проходити лише в інститутах післядипломної освіти, де не завжди їм пропонують цікаві сучасні курси. Натомість у нас є дуже багато інших провайдерів підвищення кваліфікації, робота з  якими зараз для вчителя не зараховується. Ми з допомогою закону дамо можливість, щоб вчитель обирав форму підвищення кваліфікації і місце підвищення кваліфікації».

     

    ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ

    short.media писав про те, чого чекати від цього процесу, також свою думку щодо сертифікації висловив Ігор ЛІКАРЧУК.

    Лілія ГРИНЕВИЧ:«Завдяки сертифікації ми зможемо виокремити учителів, які володіють компетентісними методиками, дати їм доплату 20%, і вони би стали тими методичними наставниками, які би поширювали нові методики навчання».

     

    ПРО ЗАРПЛАТУ

    «Зараз вилка від 4500 до 8500 грн залежно від кваліфікаційної категорії і різних доплат. Ми не просто підняли з/п, ми просунули вчителів на 2 тарифні розряди вгору в єдиній тарифній сітці. Це дуже важливо, бо там був розрив між вищою і середньою школою зовсім невиправданий. Зрозуміло, що це недостатній рівень з/п, і над цим треба буде працювати, але вчителі також мусять змінюватися».

    ПРО ПЕНСІЮ (у разі проведення пенсійної реформи)

    «Наші вчителі-пенсіонери значно виграють, і у них буде значне підвищення пенсії. Тобто вчителі потрапляють саме у цю категорію пенсіонерів , які виграють. Мінсоцполітики зараз готує дані в цифрах, щоб ми бачили вилку, в якому випадку і  наскільки збільшиться пенсія. Ці матеріали будуть дуже широко розповсюджені».

     

    І НАОСТАНОК...

    Лілія ГРИНЕВИЧ: «Ми хочемо також сказати вчителям: «Ви для нас дуже важливі, але ви теж маєте відкритись до реформ і ви маєте вчитися».

    Повну версію відеоінтерв'ю можна подивитися тут.

     

    Михайло Носа

    Михайло Носа

    Нинішнім пенсіонерам трохи додадуть грошенят (частинку із тих, що вкрали через заморожування і знецінення гривні). А майбутні пенсіонери однозначно у програші через зниження коефіцієнту стажу і зменншення гірських надбавок. Чому радіти?



    Детальніше: http://short.media/education/perepidgotovka-ta-pidvishchennia-pensiyi-shcho-shche-chekaie-uchiteliv © short.media

    Категорія: 2017-2018 н.р. | Додав: SvetlanaCh (02.07.2017)
    Переглядів: 677 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    avatar

    Категорії розділу

    2 клас [22]
    3 клас [24]
    4 клас [26]
    5 клас [26]
    6 клас [30]
    7 клас [21]
    8 клас [22]
    9 клас [20]
    10 клас [23]
    11 клас [20]
    Астрономія [6]
    2017-2018 н.р. [46]
    Гаджети для освіти [6]
    Комп’ютери, смартфони, планшети, Інтернет та соціальні мережі — усе це тепер є невід’ємною частиною нашого життя.

    Вхід на сайт

    Пошук

    СПІВПРАЦЯ

  • МОН України
  • Міська Рада м.Миргород
  • ПОІППО
  • Міськво м.Миргород
  • Телестудія МИРГОРОД
  • Шкільний канал YouTube
  • E-mail та сайти вчителів
  • ЗОШ №7