ІНФОРМАТИКА і не тільки... 

***

  • КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ
  • Інструктаж БЖД
  • Комп’ютер і здоров’я
  • Статистика


    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Каталог сайтів

    Головна » Каталог сайтів » Профорієнтація

    У категорії сайтів: 28
    Показано сайтів: 21-28
    Сторінки: « 1 2

    Сортувати за: Рейтингу

    Багато батьків сьогодні задаються питанням, у якому напрямку навчати і розвивати своїх дітей, щоб через 10-20 років їх знання були актуальними і затребуваними.

    ФАКТ. Сучасний світ настільки стрімко розвивається, що нові професії з’являються щорічно. Гарна новина полягає в тому, що більшість молодих людей з легкістю освоюють нові напрямки. Але як бути з тими сферами, які вимагають тривалої підготовки і навчання? Які знання потрібно дати дітям сьогодні, щоб вони були успішними і затребуваними завтра? EtCetera вибрав найцікавіші та цілком реальні професії найближчого майбутнього, представлені в «Атласі нових професій».

    БІОЕТИКИ. Медицина в найближчому майбутньому залишатиметься важливою галуззю, тому і фахівці цього напрямку будуть затребувані. Однак удосконалення технологій з розшифровки людських генів, друк органів на 3D-принтері і клонування в майбутньому зажадають врегулювання моральної сторони питання. Такими нюансами будуть займатися фахівці з біоетики. Вони консультуватимуть лабораторії, здійснюватимуть нагляд над майбутніми експериментами. Програма з вивчення біоетики вже запущена в Єльському університеті.

    РОЗРОБНИК КІБЕРПРОТЕЗІВ. Уже сьогодні вчені активно тестують перші функціональні кіберпротези та імплантати. Як тільки дані технології стануть доступними ширшому колу осіб, індустрія буде потребувати фахівців, що займаються розробкою індивідуальних функціональних штучних пристроїв та органів.

    ЕКОСПЕЦІАЛІСТ. З огляду на стан нашої планети, експерти прогнозують появу такої професії, як фахівець з подолання системних екологічних катастроф. Йдеться про явища, пов’язані з навколишнім середовищем і розтягнуті у часі. Наприклад, забруднення навколишнього середовища, глобальне потепління, радіація. Інженери, що працюють з системними катастрофами, розроблятимуть програми з подолання та запобігання наслідків цих явищ.

    КУРАТОР КОЛЕКТИВНОЇ ТВОРЧОСТІ. У майбутньому одними з найцінніших навичок будуть креативність і творчий підхід до вирішення завдань. У зв’язку з цим стане затребуваною професія – куратор творчого процесу, завданням якого буде підбір різних груп фахівців (програмісти, дизайнери, художники, вчені) для реалізації конкретних творчих проектів.

    СІТІ-ФЕРМЕР. Ця професія вже зараз стала затребуваною в деяких розвинених країнах. Сіті-фермери будуть займатися розвитком міського фермерства, а агропромислові господарства у великих містах повинні будуть вирішити продовольчі проблеми.

    РЕЖИСЕР ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТУРІВ.Звичні туристичні маршрути, автобусні тури і пляжний відпочинок у форматі «все включено» буде менш затребуваним у майбутнього покоління. Замість цього для туристів будуть складати індивідуальні унікальні тури, що враховують усі потреби та інтереси конкретної людини або групи людей. Зараз вже існують подібні послуги, але в майбутньому професія режисерів індивідуальних турів стане масовою, замінивши традиційних туроператорів.

    ІНФОСТИЛІСТ. Щодня ми поглинаємо все більше і більше інформації, частина якої є відвертим інформаційним сміттям. Найближчим часом експерти прогнозують появу так званих інформаційних стилістів, які будуть займатися підбором інформації за запитом клієнта. На даний момент вже існують автоматичні алгоритми, що дозволяють генерувати необхідний контент, проте в майбутньому люди будуть звертатися до фахівців, які будуть складати для них «інформаційну дієту».

    Читайте також: КЛАС ДАРЕМНИХ: ЯКІ ПРОФЕСІЇ БУДУТЬ НЕ ПОТРІБНІ В НАЙБЛИЖЧОМУ МАЙБУТНЬОМУ


     

    Клас непотрібних: які професії будуть не потрібні в найближчому майбутньому

    У найближчі 10 років може зникнути близько 50 професій. Надалі ця цифра буде тільки зростати. Тотальна автоматизація, роботи, штучний інтелект – все це призведе до появи так званого класу «даремних».

    ФАКТ. Разом з розвитком суспільства регулярно з’являються і зникають десятки професій. Так, на початку ХХ століття в західних країнах існували такі професії як будильник (люди, які стукали у вікна, щоб розбудити робочих), лектори (люди, які розважали робітників, задіяних на монотонній роботі). З появою механічних будильників і радіо ці професії зникли. Зникли також глашатаї, телефоністки, ловці щурів, ліхтарники й сотні інших професій.

    НОВІ професії з’являються щорічно. Активний розвиток інтернету дав нам професії веб-дизайнерів, копірайтерів, СММ-щиків. Крім того, в ХХІ столітті з’явилися такі професії як, наприклад, хед-хантер, медіа-планер та івент-менеджер.

    МАЙБУТНЄ готує нам новий виклик. У найближчі 10-15 років багато робочих місць планують замінити роботами. Вже прогнозують зникнення таких професій як таксист, журналіст, листоноша, кур’єр, шахтар, касир. Раніше замість старих професій з’являлася достатня кількість нових, здатних зайняти всіх людей, що залишилися без роботи. Сьогоднішній виклик полягає в тому, що механізація призведе до масового безробіття, а більшість робіт штучний інтелект буде здатний виконати якісніше, ніж людина.

    «КЛАС НЕПОТРІБНИХ». Також як в ХІХ-ХХ століттях індустріалізація сприяла створенню робітничого класу, революція штучного інтелекту в найближчі десятиліття створить «клас непотрібних». Дослідники відзначають, що представники цього класу будуть не просто безробітними, вони стануть непрацездатними. Інформація, яку діти вивчають сьогодні в школі, стане неактуальною на той час, як їм виповниться 40 років. Проблема полягає в тому, що більшість людей не зможуть освоїти професії, які людина буде виконувати краще за роботів.

    ЗАЙНЯТІСТЬ «класу непотрібних» буде забезпечуватися за рахунок держави. Згідно з прогнозами, технологічна революція дозволить забезпечувати базові потреби людини (харчування, житло) без зусиль з їхнього боку. Але на даний момент це всього лише теорія.

    ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО. Натомість зниклих касирів і листонош виникнуть десятки нових професій. Так, уже незабаром можлива поява фахівців зі створення штучних органів, зміни клімату, розробки альтернативного транспорту. Прогнозують появу таких професій як космічний пілот, спеціаліст з карантину, дизайнер віртуального середовища, інженер з відновлення навколишнього середовища, дизайнер людського тіла.

    ЩО РОБИТИ? Вчитися і розвиватися без зупинки, приділяючи увагу новим технологіям. Експерти припускають, що в майбутньому людство потребуватиме креативного класу, який буде займатися соціальними сферами, а також сферами розваги і краси.

    Також з’явиться так званий «сервісний клас», який буде забезпечувати життєдіяльність людства (харчування, здоров’я, безпека). Щоб залишатися на плаву і забезпечити успішне майбутнє своїх дітей, необхідно вже зараз приділяти велику увагу розвитку креативного та гнучкого мислення, прищеплювати любов до навчання і самоосвіти, освоювати нові технології.

     

    Профорієнтація | Переходів: 143 | Додав: https://uk.etcetera.media/top-7-pro | Дата: 16.05.2018

    Профорієнтація | Переходів: 89 | Додав: http://svch.ucoz.com/dir/proforient | Дата: 16.05.2018

    Профорієнтація | Переходів: 75 | Додав: http://svch.ucoz.com/dir/proforient | Дата: 11.05.2018

    Хто такий електрик?

    Спеціаліст, який працює в області електротехніки, має спеціальну освіту і займається монтажем, ремонтом і експлуатацією всіх видів електрообладнання, називається електриком.

    Людина такої професії завжди знає, що потрібно робити при ураженні електричним струмом, як допомогти постраждалим від удару струмом, він дуже і дуже уважний, адже його робота постійно пов’язана з ризиком для життя.

    Даний вид професії дуже затребуваний в нашій країні. У кожній компанії, фабриці і заводі ніяк не обійтися без електроприладів і електрики, тому там завжди є посада електрика. Не тільки в приміщенні може працювати електрик, але і на висоті, на відкритому повітрі.

    У електриків є свої обов’язки: вони прокладають електропроводки, силові кабелі живлення, займаються підключенням електрообладнання та розраховують для його необхідний розмір кабелів, займаються складанням планів розміщення електропроводки та силового живлення, беруть участь в ремонті та профілактиці обладнання, при впровадженні нового електрообладнання здійснюють його монтаж і інші роботи.

    З основних завдань електрика на перше місце ставиться організація безперебійних постачань електроенергією виробничих процесів, вулиць, приміщень. Адже недарма кажуть, такі люди є фахівцями широкого напрямки: вони і побутові прилади відремонтують, і промислової обладнання, і світло на наших вулицях зроблять.

    Щоб стати електриком, ти повинен прекрасно володіти основами електроніки та автоматики, прикладної механіки, електротехніки. Всі знають, що професія електрика дуже ризикована, тому його якостями повинні бути відповідальність і акуратність, зосередженість і пильність, уважність і обережність.

    Профорієнтація | Переходів: 131 | Додав: https://sites.google.com/site/profe | Дата: 10.05.2018

    Профорієнтація | Переходів: 156 | Додав: http://studway.com.ua/top-professio | Дата: 09.05.2018

    Профорієнтація | Переходів: 152 | Додав: http://studway.com.ua/pributkovi-sp | Дата: 09.05.2018

    Знімок екрана 2017-04-13 о 17.57.51

    Профорієнтація або професійна орієнтація – це наукова дисципліна, яка допомагає людині обрати майбутню професію з урахуванням всіх її здібностей, потреб і бажань. Якщо ти шукаєш відповідь на запитання «як обрати професію / спеціальність?» – ти звернувся за адресою. Ми підібрали усі необхідні ресурси: тести, книги, сайти і онлайн-курси для профорієнтації.

    Профорієнтація | Переходів: 143 | Додав: http://studway.com.ua/proforientaci | Дата: 09.05.2018

    1-20 21-28

    Вхід на сайт

    Пошук

    СПІВПРАЦЯ

  • МОН України
  • Міська Рада м.Миргород
  • ПОІППО
  • Міськво м.Миргород
  • Телестудія МИРГОРОД
  • Шкільний канал YouTube
  • E-mail та сайти вчителів
  • ЗОШ №7