ІНФОРМАТИКА і не тільки... 

***

  • КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ
  • Інструктаж БЖД
  • Комп’ютер і здоров’я
  • Статистика


    Онлайн всього: 2
    Гостей: 2
    Користувачів: 0

    Методичний кейс

    Головна » Статті

    Всього матеріалів в каталозі: 1813
    Показано матеріалів: 1291-1300
    Сторінки: « 1 2 ... 128 129 130 131 132 ... 181 182 »

    Тест: Привет! Какой ответ? Тест: Привет! Какой ответ?

     

    Публикации 1 - 20 из 68 
    Начало | Пред. | 1 2 3 4 | След. | Конец | Все 

    Тести / Загадки / Перевір себе / Логіка | Переглядів: 504 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 23.12.2017 | Коментарі (0)

    Сюрприз-сюрприз: образованность не обязательно делает человека умнее в житейском смысле

    Чтобы жить хорошо, необходимо принимать правильные решения: управлять своим здоровьем и финансами, строить отношения с подходящими людьми и избегать серьезных ошибок, например, не попадать на крючок онлайн-мошенников. Что нам позволяет делать это? Один из вариантов — IQ: в конце концов, люди, которые набирают больше баллов в интеллектуальных тестах, как правило, продолжают развиваться как в академическом смысле, так и в карьере. Но многие из нас знают интеллектуальных титанов, которые все равно делают серьезные ошибки в жизненных суждениях. «Книжная» образованность не обязательно делает вас умнее в житейском смысле. Новая статья в журнале Thinking Skills and Creativity рассматривает влияние IQ на управление жизнью и то, как другие умственные способности могут отодвигать его на второй план.

    В то время как IQ, грубо говоря — это мера умственной силы, которую мы используем для обработки абстрактного содержания, некоторые исследователи говорят, что «критическое мышление» — способность судить беспристрастно, не перескакивая на ложные выводы, — это отдельная способность. Чтобы узнать, насколько важны способности к критическому мышлению, Хизер Батлер из Калифорнийского университета и ее коллеги набрали 244 участника — студентов и взрослых, — чтобы провести тесты на IQ и навыки критического мышления.

    Интеллектуальный тест был довольно стандартным и охватывал память, визуальную обработку и математические расчеты. Определение критического мышления опиралось на оценку действий участников в гипотетических сценариях, с учетом соответствия контексту, который мог бы повлиять на их решения.

    Например, типичный вопрос в тесте на оценку критического мышления: «Хотите ли вы, чтобы дошкольное образование было обязательным для всех детей, если исследования показывают, что дети, посещающие дошкольные учреждения, с большей вероятностью добьются успехов в школе?» (обратите внимание, что этот конкретный вопрос не использовался в тесте). Критическое мышление здесь обязывает признать, что описанная корреляция не означает причинно-следственную связь, не отражает других возможных объяснений и не учитывает дополнительную информацию, такую как неравенство в доходах между родителями, отправляющими своих детей в дошкольные учреждения, и остальными.

    Как и в предыдущих исследованиях, критическое мышление умеренно коррелировало с IQ (0,38), но каждый тест измерял разные аспекты. Исследователи особенно интересовались тем, как эти показатели коррелируют с оценками реальных жизненных результатов. Участники указывали, сталкивались ли они с событиями от умеренно плохих (например, штрафы за просроченную оплату видеопроката) до более серьезных (например, заболевание, передаваемое половым путем).

    Отсутствие такого рода событий косвенно указывает на мудрое и эффективное принятие решений, и данные показывают, что люди с более высоким IQ справлялись с этим лучше. В то же время высокие показатели критического мышления были еще более сильно связаны с реальными успехами (даже с учетом IQ). Таким образом, можно иметь скромный IQ и идти по жизни мудро, а можно иметь высокий IQ и допускать такие ляпы, которые заставляют сверстников качать головами. Это вопрос наличия критического мышления.

    И это то, над чем можно работать. Критическое мышление — это не столько умственные ресурсы, сколько способ смотреть на мир и набор навыков, которые можно задействовать в соответствующие моменты. Но, к сожалению, мы как общество не уделяем достаточного внимания тому, как развивать эти навыки. Некоторые исследователи очень пессимистично относятся к пользе образования для критического мышления, и, хотя недавний метаанализ утверждает, что посещение колледжа улучшает критическое мышление, он не может определить, что служит причиной. Должна быть какая-то возможность разработать более эффективные способы обучения этим навыкам, которые критически важны в нашей жизни.

    Оригинал


    Немовлята часто лисенькі, товстенькі й багато плачуть, але ми просто зачаровані ними. Нам цікаво, що ж відбувається в їхній маленькій голівоньці. Далі описані одинадцять фактів про головний мозок дитини, які повинні знати люблячі батьки.

    Діти народжуються занадто рано

    Біологи вважають, що якби строк перебування в лоні матері не був обмежений розмірами тазу жінки, діти залишалися б там і розвивалися значно довше.

    • Щоби зберігати вертикальне положення, наш таз повинен залишатись відносно вузьким.
    • Щоб мати можливість пройти через мамин... «аварійний люк», мозок новонародженого становить лише чверть розміру мозку дорослої людини.
    Як працює мозок? | Переглядів: 1003 | Додав: mirgorodschoolseven | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)

    Філософські погляди Г.Сковороди. Актуальність афоризмів. Значення творчості (9 клас. Українська література) + Презентація

    в Конспекти уроків української літератури 9 класУсі уроки української мови та літературиФайли 11.12.2017 79 Переглядів

    Сковорода | Переглядів: 945 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 15.12.2017 | Коментарі (0)

    Зрозуміло, що для того, щоби оцінити, чому навчається дитина, потрібно з якоюсь періодичністю перевіряти, що вона знає та вміє.

    Традиційно це робиться на уроках один раз на два-три дні, контрольними роботами по два рази на чверть, та іспитами по закінченні певного періоду.

    Але останнім часом виявилося, що на результати іспитів впливає багато чинників, і часто на іспитах оцінюються не знання та вміння, а якісь другорядні фактори.

    При цьому до результатів іспитів прив’язана подальша доля випускників шкіл, а результати становляться предметом маніпулювання.

    Відмовитись від іспитів? А що натомість?

    Щоби розібратись в темі, ми традиційно запро

    Мотивація | Переглядів: 1078 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 15.12.2017 | Коментарі (0)

    Конфліктологи стверджують, що за останні чотири роки градус агресії серед українських школярів зріс у кілька разів. На це впливає багато чинників, у тому числі загальна ситуація в країні. Школярі навіть підсвідомо можуть прагнути влаштовувати бійки і сутички між собою та втягувати в конфлікти вчителів. Як діяти викладачу в таких ситуаціях, пояснює Олеся Геращенко, виконавчий директор центру Conflicta.net та голова НГО «Український центр злагоди».

    Застосуйте метод «розстановки сил»

    Інклюзія / Психологія / Педагогіка | Переглядів: 934 | Додав: SvetlanaCh | Дата: 15.12.2017 | Коментарі (0)

    Головна > Рекомендуємо > Позакласна робота: скільки мають платити керівникам гуртків?

    Позакласна робота: скільки мають платити керівникам гуртків?

     Лисак    270

    Этот материал вы можете прочитать на русском языке

    Окрім відвідування уроків учні часто записуються у різні гуртки. Хто може обіймати посаду керівника гуртка та яким є порядок начислення заробітної плати?

    ПОСАДА КЕРІВНИКА ГУРТКА
    Численність посад та їх номенклатура визначається Методичними рекомендаціями із порядку формування штатів ЗНЗ.

    Посада керівника гуртка вводиться в усіх школах з такого розрахунку:

    – за наявності у школі від 5 до 15 класів – 0,5 штатної одиниці;

    – за наявності у школі від 16 до 30 класів – 1 штатна одиниця;

    – за наявності у школі 31 і більше класів – 1,5 штатної одиниці.

    На гурткову роботу з допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання передбачається додатково 0,5 посади керівника гуртка.

    СКІЛЬКИ МАЮТЬ ДОПЛАЧУВАТИ?
    Педпрацівникам за проведення позакласної роботи з фізичного виховання учнів у ЗНЗ усіх типів і найменувань (крім шкіл-інтернатів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування) здійснюється доплата у таких розмірах:

    – при кількості класів від 10 до 19 –10% посадового окладу (ставки заробітної плати);

    – при кількості класів від 20 до 29 – 20% посадового окладу (ставки заробітної плати)

    – при кількості класів від 30 і більше – 30-40% посадового окладу (ставки заробітної плати).

    Педпрацівникам за проведення позакласної роботи з фізичного виховання учнів у школах-інтернатах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячих будинках для дітей шкільного віку та дитячих будинках інтернатного (змішаного) типу здійснюється доплата у розмірі 30% посадового окладу незалежно від кількості класів (груп).

    ХТО МОЖЕ ВЕСТИ ГУРТКИ ТА ЯКЕ НАВАНТАЖЕННЯ?

    Керівні працівники закладів освіти, керівники фізичного виховання центрів допризовної підготовки можуть вести викладацьку роботу чи заняття з гуртками в цьому закладі, але не більше 9 годин на тиждень (360 годин на рік), якщо вони по основній посаді отримують повний посадовий оклад (ставку).

    Інші працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у цьому ж закладі освіти, але в середньому не більше 12 годин на тиждень (480 годин на рік), якщо вони по основній роботі отримують повний посадовий оклад (ставку).

    У випадках, коли вищезгадані працівники отримують по основній посаді 0,5 посадового окладу (ставки), їм дозволяється вести викладацьку роботу в середньому не більше 18 годин на тиждень (720 годин на рік), а при виконанні цієї роботи в 1 – 4-х класах – до 20 годин на тиждень.



    Категорії розділу

    Інформатика 2 - 11 клас УРОКИ [292]
    Музичне мистецтво 1-7 класи УРОКИ [51]
    Методичний кейс [1661]
    Науково-дослідницька діяльність [68]
    Сценарії / Привітання / Конкурси / Ігри [16]
    ГУРТКОВА РОБОТА [22]
    ФІЛОСОФІЯ [53]
    ДИСТАНЦ.НАВЧ. / САМООСВІТА / ДОСВІД / АТЕСТАЦІЯ [161]

    Вхід на сайт

    Пошук

    СПІВПРАЦЯ

  • МОН України
  • Міська Рада м.Миргород
  • ПОІППО
  • Міськво м.Миргород
  • Телестудія МИРГОРОД
  • Шкільний канал YouTube
  • E-mail та сайти вчителів
  • ЗОШ №7